Вила Сара – Будва

Во срцето на Јадранскиот брег на Црна Гора ве чека Будва – бисерот на ривиерата, со долга песочна плажа, а посебно позната по ноќниот живот со многу диска, кафичи, ресторани кој вашиот одмор ќе го направат незаборавен. Вила ” САРА ” на 400-500 м. од Словенска плажа, располага со: 1/2 и 1/3 студија, опремени со мини кујна, тараса, twc, тв, wi-fi и клима – вклучени во цената. Собите се напуштаат во 9 ч, а сместувањето во 13 ч, за хигиената во студијата за време на престојат се грижат самите клиенти. Промена на постелнина на 4 дена.
 
ЦЕНОВНИК:
Период Ноќ 1/2 1/3
05.06-12.06 7 89 99
12.06-19.06
7 109 129
19.06-26.06 7 119 139
26.06-03.07 7 149 169
03.07-10.07 7 189 209
10.07-17.07 7 219 239
17.07-24.07 7 239 259
24.07-31.07 7 259 279
31.07-07.08 7 259 279
07.08-14.08 7 259 279
14.08-21.08 7 239 259
21.08-28.08
7 199 219
28.08-04.09 7 149 169
04.09-08.09 4 79 99
08.09-11.09 3 59 69
Цените се изразени во евра за наем на студио за 7, 4 и 3 ноќевања – без превоз!!!

Цената вклучува:
• Наем на студио за 7, 4 и 3 ноќевања

Цената НЕ вклучува:
• Превоз
• Индивидуални трошоци
• Доплата за туристичка такса 1€ по ден по лице (во агенција) за деца до 14 год 0,5€.

Доплати и попусти:
• Автобуски превоз: 50 € – повратен билет, 35 € за деца, 35 € – еден правец, 25 € за деца

Поаѓање за Црна Гора
• Прилеп: 00.15 ч,
• Битола: 01:00 ч.
Враќање: од Будва во 14:00 ч.

Галерија