Hotel Blue Sarti - Сарти

Локација: Вилата се наоѓа во новиот дел на Сарти, попознат како плажата Сарти Бич, во средина идеална за пријатен и релаксирачки одмор. Само шеталиштето ја дели вилата од песочниот дел на плажата, каде што влезот во морето е постепен, погоден за семејства со мали деца. Од Центарот на Сарти е одалечена на 1,7км.

Сместувачките капацитети се дизајнирани за сместување од две до четири лица. Голем број студија/апартмани имаат директен или страничен поглед на море, поглед на градина, еко студиа кој немаат поглед, а секое од нив има комплетно опремена кујна, бања/тоалет, тераса или седење, ТВ, WiFi интернет и клима (се доплаќа на лице место од 5е на ден).
 
 ХОТЕЛ БЛУ САРТИ – САРТИ
ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА
Период Ноќ. Стд 1/2 еко 1/2 PV 1/2 ssv 1/3 еко 1/3 градина 1/3 пог.море 1/4 пог. улица 1/4 пог.море Коментар
21.05-28.05.2022 7 79 89 99 89 99 119 139 149 Промо цени
28.05-04.06.2022 7 109 119 129 119 129 159 179 189 Промо цени
04.06-11.06.2022
7 139 159 169 159 169 199 209 219 Промо цени
11.06-18.06.2022 7 219 249 269 249 269 289 309 319  
18.06-25.06.2022 7 259 289 299 289 299 299 339 349  
25.06-02.07.2022 7 309 339 359 339 359 369 399 409  
02.07-09.07.2022 7 339 369 389 369 389 399 439 449  
09.07-16.07.2022
7 379 399 419 399 419 439 469 479  
16.07-23.07.2022 7 379 399 419 399 419 439 469 479  
23.07-30.07.2022 7 379 399 419 399 419 439 469 479  
30.07-06.08.2022 7 379 399 419 399 419 439 469 479  
06.08-13.08.2022 7 379 399 419 399 419 439 469 479  
13.08-20.08.2022 7 359 369 389 369 389 409 469 479  
20.08-27.08.2022 7 309 339 329 339 329 369 399 409  
27.08-03.09.2022 7 259 279 289 279 289 319 359 369  
03.09-10.09.2022 7 179 189 199 189 199 219 249 259  
10.09-17.09.2022
7 149 159 169 159 169 179 209 219 Промо цени
17.09-24.09.2022 7 89 99 109 99 109 119 139 149 Промо цени
ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА
ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62 МКД
На ПРОМО цените не следува попуст , првите 3 и последните 2 термина се промо цени.

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Ситонија (секоја Недела)
-Скопје (Дрводекор) – 40еур по лице
-Штип (паркинг пред пошта) Трансфер до Велес – 50еур по лице
-Неготино (бензинска пумпа, Неготино) – 40еур по лице
-Граничен премин (бензинска пумпа Шимов) – 40еур по лице

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Ситонија:
-3:00 Битола (Градска Автобуска станица на перон)-45еур
-2:30 Прилеп (Лукоил) – 45еур

Деца од 2-11,99год – Попуст од 10еур од редовната цена
Деца до 1,99год – бесплатно и не користат седиште

Клиентите кои не користат огранизиран превоз од агенцијата, т.е. оние кои патуваат со сопствен превоз се сместуваат индивидуално во собите, истите ги молиме да побараат точни информации за локација на сместувачките капацитети во нашите канцеларии.

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ
* уплата на два последователни термини одобруваме 7% попуст (овој попуст не е важечки за промо термините)
* попустите не може да се комбинираат,
* Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 4 години во кревет со родител,
* Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус,
* Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата),

 Важат Општите услови на СКТМ и Т.А.ЛУНА БЕЛА -ТРАВЕЛ

Галерија