Hotel Blue Sarti - Сарти

Вилата се наоѓа во новиот дел на Сарти, попознат како плажата Сарти Бич, во средина идеална за пријатен и релаксирачки одмор.

Прочитај повеќе

Илактида Вила - Торони

Нов модерен објект лоциран во централниот дел на Торони блиску до сите содржини, на 100м од плажа. Вила Илактида располага со прекрасно уреден двор, сопствен паркинг и скара.

Прочитај повеќе

Вила Димитра - Никити

Вила Димитра е оддалеќена 250метри од плажа и е идеална за одмор со простран двор со трева, цевќиња и палми, скара на жар, лулашки за деца..

Прочитај повеќе

Вила Флора 1 - Торони

Вила Флора е одлично позиционирана на само 30м од плажа, во близина на првиот влез во Торони.

Прочитај повеќе