Apart Hotel Vicky - Ханиоти

Ако сакате вашиот престој, да го поминете уживајќи покрај море, покрај кристално чиста вода и белата песок на плажата, во истражување на богатата историја, уживајќи во врвната гастрономија, Apart Hotel Vicky и Ханиоти е идеален избор за вашиот незаборавен одмор или подолг престој.

Прочитај повеќе

Hotel Blue Sarti - Сарти

Вилата се наоѓа во новиот дел на Сарти, попознат како плажата Сарти Бич, во средина идеална за пријатен и релаксирачки одмор.

Прочитај повеќе

Tresor Sousouras 4* - Ханиоти

Sousouras Hotel се наоѓа во Ханиоти, сместен на самиот морски брег и на само неколку чекори од централниот плоштад.

Прочитај повеќе

Stefani Hotel 2* - Сарти

Во една од најубавите летни дестинации на Халкидики-Грција , и место со прекрасни плажи (5км) е местото Сарти, а таму можете да го најдете хотелот Стефани.

Прочитај повеќе

Pallini Beach 4*- Калитеа

Хотелот Палини Бич лоциран на источниот брег на полуостровот Касандра на Халкидики, на само 1 час возење од Солун и без сомнение е совршен избор за семејства или парови од сите возрасти. Хотелот Палини Бич се наоѓа на сопствената приватна песочна целосно организирана плажа со најубавиот и новоизграден бар на плажа White Dome.

Прочитај повеќе

Athos Palace 4*- Калитеа

Импозантниот и провокативен хотел Athos Palace 4* е предводник на GHotels Group. Сместено е на полуостровот Касандра во зелено-син пејзаж, во близина на селото Калитеа, веднаш на прекрасна песочна плажа со кристално чисти води.

Прочитај повеќе