Хотел Кристал 3* -Валона

Хотел Кристал се наоѓа во Валона, на 250м одалеченост од плажа и шеталиштето на Валона, каде има простор за користење на јавна плажа која е бесплатана за користење, и плажа со организиранири лежалки и чадори со доплата на лице место (зависно од барот во кој го имате избрано) на самото шеталиште има многу бројни продавници, прехранбени продавници, б

Прочитај повеќе

Хотел Picasso 4 * – Rhadime, Валона

Хотел Пикасо е шармантен и удобен семеен хотел сместен во Радиме во округот Валона. Уште од 2016 година хотелот со неговиот прекрасен тим им овозможува на гостите неспоредлива удобност и можност за уживање на природното богатство на регионот на Валона и Албанската ривиера.

Прочитај повеќе