Мезонета - Пефкохори

С-ТРАВЕЛ МЕЗОНЕТА – се наоѓа во стариот дел на Пефкохори, прекрасен дел опкружен со цркви, маркети, таверни, стари улички....

Прочитај повеќе

Студиа - “Zinova” – Пефкохори

Zinova Studios- се наоѓаат во центарот на Пефкохори, на само 100 м од плажа, веднаш до познатиот маркет “ Próodos (Πρόοδος) “ .

Прочитај повеќе

Вила Василис - Неи Пори

Вила Василис се наоѓа во новиот дел од Неи Пори, на 200 метри од плажата. Убаво украсена, уредна и чиста куќа.

Прочитај повеќе

Апартмани “Philoxenia” – Пефкохори

Апартмани “Philoxenia” - на 100 километри од Солун, веднаш по Полихроно и Ханиоти, доаѓаме до живописниото место Пефкохори, познато по својата песочна плажа, кристално чисто море и одличен ноќен живот.

Прочитај повеќе

С-Студио - Ханиоти

S-STUDIO се наоѓа на 10м. од пешачката зона со многубројни продавници, кафичи, на само 2мин. До прекрасната песочната плажа и на 800 м. од познатиот бич бар Молос

Прочитај повеќе

С-Апартман - Ханиоти

S-APARTMENT се наоѓа во близина на вториот влез во Ханиоти, после бензинската Osipiadis Tariel. Прекрасната песочната плажа е оддалечена на околу на 250 м .

Прочитај повеќе

Вила Катерина - Лептокарија

Вила Катерина се наоѓа во Лептокарија, сместена на околу 100 метри од морето и недалеку од центарот.

Прочитај повеќе

Студиа Панилас - Полихроно

Студиа “ПАНИЛАС” се наоѓа на само 15 метри од плажа и од пешачката патека, во Полихроно, во кристално чистиот залив Торонеос.

Прочитај повеќе

Apart Hotel Vicky - Ханиоти

Ако сакате вашиот престој, да го поминете уживајќи покрај море, покрај кристално чиста вода и белата песок на плажата, во истражување на богатата историја, уживајќи во врвната гастрономија, Apart Hotel Vicky и Ханиоти е идеален избор за вашиот незаборавен одмор или подолг престој.

Прочитај повеќе

Вила Андромеда - Пефкохори

Вила Андромеда се наоѓа на околу 180 м од плажа сместена е во Пефкохори. Вилата нуди сместување со бесплатен приватен паркинг.

Прочитај повеќе