social image
НАЈНОВИ И АКТУЕЛНИ ПОНУДИ 
Ваша работа е само да понесете со Вас се што Ви е потребно, останатото ќе го организираме ние !
Мезонета - Пефкохори 07.06.2022 С-ТРАВЕЛ МЕЗОНЕТА – се наоѓа во стариот дел на Пефкохори, прекрасен дел опкружен со цркви, маркети, таверни, стари уличк... Види детали
Студиа - “Zinova” – Пефкохори 07.06.2022 Zinova Studios- се наоѓаат во центарот на Пефкохори, на само 100 м од плажа, веднаш до познатиот маркет “ Próodos (Πρόοδ... Види детали
Вила Василис - Неи Пори 07.06.2022 Вила Василис се наоѓа во новиот дел од Неи Пори, на 200 метри од плажата. Убаво украсена, уредна и чиста куќа. Види детали
Апартмани “Philoxenia” – Пефкохори 07.06.2022 Апартмани “Philoxenia” - на 100 километри од Солун, веднаш по Полихроно и Ханиоти, доаѓаме до живописниото место Пефкохо... Види детали
С-Студио - Ханиоти 07.06.2022 S-STUDIO се наоѓа на 10м. од пешачката зона со многубројни продавници, кафичи, на само 2мин. До прекрасната песочната пл... Види детали
С-Апартман - Ханиоти 07.06.2022 S-APARTMENT се наоѓа во близина на вториот влез во Ханиоти, после бензинската Osipiadis Tariel. Прекрасната песочната пл... Види детали
Вила Катерина - Лептокарија 06.06.2022 Вила Катерина се наоѓа во Лептокарија, сместена на околу 100 метри од морето и недалеку од центарот. Види детали
Студиа Панилас - Полихроно 06.06.2022 Студиа “ПАНИЛАС” се наоѓа на само 15 метри од плажа и од пешачката патека, во Полихроно, во кристално чистиот залив Торо... Види детали
Apart Hotel Vicky - Ханиоти 06.06.2022 Ако сакате вашиот престој, да го поминете уживајќи покрај море, покрај кристално чиста вода и белата песок на плажата, в... Види детали
Вила Андромеда - Пефкохори 06.06.2022 Вила Андромеда се наоѓа на околу 180 м од плажа сместена е во Пефкохори. Вилата нуди сместување со бесплатен приватен па... Види детали
Апартмани Алекс 2 – Полихроно 06.06.2022 Апартмани “АЛЕКС 2” се наоѓа на првиот крак на полуостровот Халкидики, Касандра на само 10 метри од плажа и од пешачката... Види детали
Кушадаси Лето 2022 – EARLY BOOKING! 06.06.2022 Лето во Кушадаси. Неверојатни EARLY BOOKING понуди за хотели во Турција. Види детали
Види ги сите нови блог статии
ДА ГО ОТКРИЕМЕ СВЕТОТ ЗАЕДНО!
Останете поврзани со нас. Пријави се за да ги добиеш сите новости, промоции и Last minute понуди...
ДА ГО ОТКРИЕМЕ СВЕТОТ ЗАЕДНО!
Останете поврзани со нас. Пријави се за да ги добиеш сите новости, промоции и Last minute понуди...